Başkan

Sinan Çıtak

1980 Yılında İstanbul’da doğdu. Balıkesir Üniversitesi İşletme Fakültesi’ndeki eğitiminin ardından Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yöneticilik dalında yüksek lisans yaptı. Aynı zamanda Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik (SMMM) belgesine sahip olan Çıtak, bir süre uluslararası denetim alanında çalıştıktan ve uluslararası şirketlerde finans & muhasebe müdürlüğü ve genel müdürlük yaptıktan sonra kariyerine üst düzey yönetici olarak devam etmektedir. Kasım 2015 - Kasım 2018 döneminde Okçular Vakfı Spor Klübü Derneği'nde yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan Çıtak, halen Okmeydanı Spor ve Eğitim Vakfı yönetim kurulu üyeliği görevini yürütmektedir.

Üye

Alparslan Tulum

1973 Yılında Bursa’da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden 1997 yılında mezun oldu. 20 yılı aşkın bir süredir özel sektörde Mali İşler alanında Üst Düzey Yöneticilik yapmaktadır.

İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Üye

Nuri Meyveci

1970 Yılında Giresun’da doğdu. AÖF. İşletme Bölümü eğitimi. Denetim ve müşavirlik  firmasında yöneticilik. Eğitim- Danışmanlık ve tüketim ürünleri alım-satımı faaliyetlerinde bulunan firmalarda ortaklık . Kariyer ve Yetenek Yönetimi Derneği Denetim kurulu üyeliği, Yetimler Derneği Başkan yardımcılığı ve çeşitli sivil toplum, iş ve meslek örgütlerinde rol ve sorumlulukları bulunmaktadır.

Yedek Üye

Mehmet Fındıkçı

1977 Yılında Kayseri’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünden (1999), Kadir Has Üniversitesi “Gelir ve Kurumlar Vergisi Açısından Kanunen Kabul Edilmeyen Giderler ” konulu tezi ile İşletme (MBA) bölümü Yüksek Lisans programından (2004) mezun oldu.

Mehmet FINDIKÇI, S.M. Mali Müşavir olup, Muhasebe ve denetim, vergi danışmanlığı, finansal danışmanlık, yönetim danışmanlığı, Bütçe, Vakıf ve Derneklerin (STK) hesap denetimi ve vergi uyuşmazlıkları kendisinin uzmanlaştığı alanlardır. Mehmet FINDIKÇI, meslek hayatının yanında sivil toplum kuruluşlarında da aktif görevler üstlenmiştir.

Ayrıca Adalet Bakanlığı Ceza ve Hukuk Mahkemelerinde Bilirkişi ve Uzlaştırmacıdır.

Yedek Üye

Necmettin Üçyıldız

1948 Kastamonu'nun  Bozkurt ilçesinde doğmuştur. Fatih Ali Kuşçu İlkokulu bitirmiştir. 35 yıl Kapalı çarşıda  Kuyumcu imalatçılığı yapmıştır. 15 yaşında başladığı STK çalışmalarına bir çok derneğin kuruluşunda bulunarak katkı sağlamıştır. Şu an halen Marmara Ata Sporları Federasyonu Başkanlığı, THK Fatih Şube Başkanlığı, Mavi Haliç GSK Başkanlığı, Fatih Güzel Vefalılar Gurubu  Başkanlığı Genç düşün Kurucu Başkanlığını yürütmektedir.

Yedek Üye

Osman Başer

1993 Yılında Antalya’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde eğitim görmüştür. Eğitiminin ardından ticaret hayatına atılan Başer, ithalat ve ihracat sektöründe üst düzey yöneticilik yapmaktadır. Türkiye Gençlik Vakfı ilçe yönetiminde görev almıştır.