Başkan

Osman Bozkurt

1980 yılında Amasya’da doğdu. Ortaokulu Kartal Anadolu İmam Hatip lisesinde, Lise son sınıfı ise 1999 yılında Bakırköy Lisesinde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2003 yılında mezun oldu. 2005 yılından beri İstanbul Barosuna kayıtlı bir Avukat olarak çalışmaktadır. Bir süre İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. de avukat olarak görev yaptıktan sonra, İstanbul Şehir Hatları A.Ş.nin Hukuk Müşavirliği görevini yürütmüştür. 2012 yılından Serbest Avukat olarak çalışmaktadır.

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı yanında Okçular Vakfı Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu üyesidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Üye

Emrullah Akbulut

1978 yılında Duisburg’da (Almanya) dünyaya gelen Av. Emrullah Akbulut aslen Mardinlidir. Lise öğrenimini Mardin Ticaret Meslek Lisesi’nde, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra uzun bir süre serbest avukatlık yapmış ve son olarak Gübre Fabrikaları Türk Anonim Şirketi’nin Hukuk Müşaviri olarak çalışmaktadır.  Okçular Vakfı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği ile Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Disiplin Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmektedir.

Evli ve üç çocuk sahibidir.

Üye

Av. Hatice Özay

1984 Yılında İzmir’de doğmuştur. Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ ndeki eğitiminin ardından Yeni Şafak Gazetesi’nde  avukatlık yapmaya başladı. Bir süre burada çalışan Özay, halen Özel&Partners Hukuk ve Danışmanlık’ta meslek hayatına devam etmektedir.

Üye

Mahmut Özdil

1975 yılında doğdu. Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesinin ardından Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu ve Kamu Görevlilerinin Sendika Kurma Hakkı başlıklı teziyle Yüksek Lisans derecesini aldı. Halen aynı üniversitede doktora tezi çalışmalarına devam etmektedir.

European Public Law Center Alumni Association ve Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği üyesi olan Özdil, iyi derecede Fransızca, İngilizce ve Almanca bilmektedir. 2000 yılından bu yana Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi İdare Hukuku Anabilim Dalında görev yapan Özdil’in İdare Hukuku, İdari Yargılama Hukuku, Anayasa Hukuku, İnsan Hakları Hukuku ve Hukuk Kuramı alanlarında akademik çalışmaları vardır.

Türkiye Maarif Vakfında, Mevzuat Değerlendirme ve Denetim Hizmetlerinden ve Afrika II Koordinatörlüğünden sorumlu Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapan Özdil, evli ve bir çocuk babasıdır.

Üye

Mustafa Doğan İnal

1978 Yılında Gaziantep’te doğmuştur. Mustafa Doğan İnal, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

Üniversite yıllarından itibaren Sivil Toplum Örgütlerinde gönüllü çalışmaya başlayan İnal, 2004 yılında Av. Mustafa Doğan İnal Hukuk Bürosunu kurmuştur. 2006 yılında Albayrak Holding ve Yeni Şafak Gazetesi Hukuk Müşaviri Avukatlık kariyerine devam etmiştir.

2013 yılından itibaren Av. Mustafa Doğan İnal – İnal&Partners Hukuk Bürosu ve 2016 yılından itibaren kurucusu olduğu Lexist Danışmanlık Hizmetleri şirketlerinde iş hayatına devam etmektedir.

Hukukçular Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunan İnal, Hukukçular Derneği Danışma Kurulu Üyeliği görevini de üstlenmektedir.

Yedek Üye

Hüseyin Okçu

1988 Yılında Ankara’da doğdu. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Meslek Yüksekokulu Atçılık ve Antrenörlüğü programından mezun oluşunun ardından Ankara Atlı Spor Kulübünde binici antrenörlüğü yapmıştır. 2015-2016 yıllarında İzmir Atlı Spor Kulübünün binicilik işletmeciliği yapmıştır. Şu anda mezunu olduğu bölümde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Atlı okçuluk sporu ile aktif olarak uğraşan üyemiz 2016 Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonu olmuştur.

Yedek Üye

Av. İsrafil Kömürcü

1976 Yılında Kayseri’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki eğitiminin ardından serbest avukatlık yapmaya başladı. Halen mesleki faaliyetinin yanında Dünya Etnospor Konfederasyonu disiplin kurulu yedek üyeliği ile çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapmaktadır.

Yedek Üye

Av. Murat Türkyılmaz

1978 Yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra serbest avukatlık mesleğine başladı. İstanbul Ticaret Üniversitesi Avrupa Birliği Hukuku alanında Yüksek Lisansını tamamladı. 2005 yılında Marka Vekilliği unvanını aldıktan kısa bir süre sonra Oxford/İngiltere’de eğitim gördü.  Marmara Üniversitesi Yerel Yönetimler Anabilim Dalında akademik çalışmalarına devam ermektedir. Halen İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis üyeliği ve grup başkan yardımcılığı görevini sürdüren Türkyılmaz evli ve üç çocuk babasıdır.