MENÜ

Etnospor Kültür Festivali Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

06.06.2017 | ETKİNLİKLER

Kültür mirasımızını güçlendirmek ve ata sporlarımıza olan ilginin artması ve gelecek kuşaklara aktarılması için önemli bir organizasyon olan Etnospor Kültür Festivali çerçevesinde Festivalden en renkli karelere verilen ödüller sahiplerini buldu.


Ödüller

  1. Sayısal: Atlı Sporlar ve Atlı Gösteriler (Renkli veya Siyah-Beyaz) > D1

Ödül Adı Soyadı Fotoğraf No:/Adı Şehir

Birincilik Sebahattin ÖZVEREN D1_1_bulutlar İstanbul

İkincilik Ali MERMERTAŞ D1_1_atlar Trabzon

Üçüncülük Halil ÖZEN D1_1_atli_okculuk İstanbul

Etnospor Özel Ödülü Ahmet Bilal ARSLAN D1_2_sahlanma İstanbul

İBB Özel Ödülü Baris BARLAS D1_1_atli_sporlar_01 İzmir

Anadolu Ajansı Özel Ödülü Recai KÖMÜR D1_2_atli_okcu İstanbul

Mansiyon Arda AYTAN D1_2_gosteri İstanbul

Mansiyon Emrah BAŞ D1_1_atli_okcu İstanbul

Mansiyon Hakan Çetin AŞAN D1_2_atli_cirit İstanbul


  1. Sayısal: Geleneksel Güreş Spor Dalları (Renkli veya Siyah-Beyaz) > D2

Ödül Adı Soyadı Fotoğraf No:/Adı Şehir

Birincilik Mustafa KURTBAŞ D2_3_sohbet Kocaeli

İkincilik Özlem Gün BİNGÖL D2_yagli_gures İstanbul

Üçüncülük Adem TÜRKEL D2_3_kiran_kirana_3 İstanbul

Etnospor Özel Ödülü Caner BAŞER D2_2_mas_guresi Aksaray

İBB Özel Ödülü Özlem Gün BİNGÖL D2_musabaka İstanbul

Anadolu Ajansı Özel Ödülü Ali Haydar CEYLAN D2_2_mutluluk Kocaeli

Mansiyon Emre BOSTANOĞLU D2_3_leke Kocaeli

Mansiyon Esengül ALICI D2_2_sopa_guresi İstanbul

Mansiyon Hakan YARALI D2_3_tirpan Aydın


  1. Sayısal: Geleneksel Okçuluk ve Okçuluk Faaliyetleri (Renkli veya Siyah-Beyaz) > D3

Ödül Adı Soyadı Fotoğraf No:/Adı Şehir

Birincilik Arzu İBRANOĞLU D3_3_kucuk_okcu Kocaeli

İkincilik Murat BAKMAZ D3_3_menzil İstanbul

Üçüncülük Adil EMEKTAR D3_2_okcu Kocaeli

Etnospor Özel Ödülü Arda AYTAN D3_2_atis İstanbul

İBB Özel Ödülü Nevzat YILDIRIM D3_2_okcu İstanbul

Anadolu Ajansı Özel Ödülü Ali Haydar CEYLAN D3_2_kucuk_okcular Kocaeli

Mansiyon Emre SOYTÜRK D3_2_okculuk2 İstanbul

Mansiyon Volkan ALTUN D6_3_golge İstanbul

Mansiyon Zehra ÇÖPLÜ D3_2_okculuk2 İstanbul


  1. Sayısal: Oba Alanı ve Kültürel Etkinlikler (Toylar - Atölye Çalışmaları) > D4

Ödül Adı Soyadı Fotoğraf No:/Adı Şehir

Birincilik Hakan YARALI D4_1_serbetci Aydın

İkincilik Emre BOSTANOĞLU D4_2_hali Kocaeli

Üçüncülük Özlem AKGÜL D4_2_kepenek İstanbul

Etnospor Özel Ödülü Murat KOÇAK D4_1_demirci İstanbul

İBB Özel Ödülü Caner AŞER D4_1_bendir Aksaray

Anadolu Ajansı Özel Ödülü Gürhan ŞAHİN D4_3_obalar3 İstanbul

Mansiyon Mustafa GEZER D4_1_gelin Kocaeli

Mansiyon Onur ÇOBAN D4_1_oba_alani İstanbul

Mansiyon Selnur OKUDAN D4_3_kirman İstanbul


  1. Sayısal: Geleneksel Çocuk Oyunları (Renkli veya Siyah-Beyaz) > D5

Ödül Adı Soyadı Fotoğraf No:/Adı Şehir

Birincilik Arzu İBRANOĞLU D5_1_cuval_yarisi Kocaeli

İkincilik Fatma DEMİR D5_2_oyun İstanbul

Üçüncülük Leyla EMEKTAR D5_3_halat_zafer Kocaeli

Etnospor Özel Ödülü Mürsel YAĞCIOĞLU D5_3_tokez İstanbul

İBB Özel Ödülü Caner BAŞER D5_1_oyun Aksaray

Anadolu Ajansı Özel Ödülü Serkan ÖZAYDIN D5_2_heyecan İstanbul

Mansiyon Abdullah BİLGİÇ D5_1_cocuklar İstanbul

Mansiyon Adem TÜRKEL D5_1_cocuk_oyunu_1 İstanbul

Mansiyon Hülya ÖZTÜRK D5_1_cocuklar İstanbul



  1. Sayısal: Mangala ve Aşık Oyunları (Renkli veya Siyah-Beyaz) > D6

Ödül Adı Soyadı Fotoğraf No:/Adı Şehir

Birincilik Zehra ÇÖPLÜ D6_2_asik1 İstanbul

İkincilik Caner BAŞER D6_2_mangala Aksaray

Üçüncülük Nevzat YILDIRIM D6_3_asik_oyunu İstanbul

Etnospor Özel Ödülü Özlem Gün BİNGÖL D6_atis_ve_oyun İstanbul

İBB Özel Ödülü Taşkın MİŞE D6_2_cok_zor_olacak İstanbul

Anadolu Ajansı Özel Ödülü Tayip BAŞAK D6_3_tam_isabet İstanbul

Mansiyon Emre BOSTANOĞLU D6_3_mangala Kocaeli

Mansiyon Hakan ÇÖPLÜ D6_1_mangala_oyunu İstanbul

Mansiyon Yusuf YILMAZ D6_1_minik_asikcilar İstanbul


Sergilemeler (alfabetik sırayla)

  1. Sayısal: Atlı Sporlar ve Atlı Gösteriler (Renkli veya Siyah-Beyaz) > D1 (20)

Adı Soyadı _ Fotoğraf No:/Adı Şehir

  1. Adem TÜRKEL D1_3_cesaret İstanbul

  2. Ahmet Bilal ARSLAN D1_3_golgeler İstanbul

  3. Ali MERMERTAŞ D1_2_kapisma Trabzon

  4. Belma ARSLAN D1_2_kazak_gosteri Muğla

  5. Cengiz SOYSAL D1_1_goze_goz İstanbul

  6. Ferhat KESKİN D1_3_atli_okcu İstanbul

  7. Filiz KILIÇ D1_3_akrobasi Edirne

  8. İhsan KORKUT D1_3_atli Sakarya

  9. İpek YILMAZ D1_1_hirs İstanbul

  10. Kenan KAHRAMAN D1_1_atli_cirit İstanbul

  11. Kenan TAŞPINAR D1_1_cirit İstanbul

  12. Mehmet ESKİCİ D1_2_konsantrasyon İstanbul

  13. Murat BAKMAZ D1_2_sahlan İstanbul

  14. Nihat TORUN D1_1_oklu_atis İstanbul

  15. Ömer ŞAHİN D1_3_dort_nala İstanbul

  16. Selnur OKUDAN D1_2_dualite İstanbul

  17. Serap CAYMAZ D1_2_dort_nala İstanbul

  18. Tayip BAŞAK D1_2_atli_akrobatlar İstanbul

  19. Tufan KARTAL D1_2_hamle İstanbul

  20. Yilmaz TOPCU D1_2 Artvin


Sergilemeler (alfabetik sırayla)

  1. Sayısal: Geleneksel Güreş Spor Dalları (Renkli veya Siyah-Beyaz) > D2 (20)

Adı Soyadı _ Fotoğraf No:/Adı Şehir

  1. Ayşegül KURT D2_2 İstanbul

  2. Ayşegül KURT D2_3 İstanbul

  3. Baris BARLAS D2_1_gures_02 İzmir

  4. Belma ARSLAN D2_2_yagli_gures Muğla

  5. Cihan ORHAN D2_2_abilik Kocaeli

  6. Ertan KOYUNCU D2_3_pesrev İstanbul

  7. Haydar DURMAZ D2_1_kizlar İstanbul

  8. Hülya ÖZTÜRK D2_2_pehlivan İstanbul

  9. İhsan KORKUT D2_2_mas_gures Sakarya

  10. Kadir TEZEL D2_pehlivan İstanbul

  11. Leyla EMEKTAR D2_3_mas_mucadele Kocaeli

  12. Mehmet Ali ÇALKAM D2_2_pehlivanla Şanlıurfa

  13. Mehmet KILIÇ D2_1_elense İstanbul

  14. Mehmet KILIÇ D2_2_cocuk_guresci İstanbul

  15. Murat İBRANOĞLU D2_3_hirs Kocaeli

  16. Mustafa HASÖKSÜZ D2_2_yenilgi İstanbul

  17. Mustafa KURTBAŞ D2_2_gures Kocaeli

  18. Nuket ULUC D2_2_gures İstanbul

  19. Serkan ÖZAYDIN D2_1_kartal İstanbul

  20. Taşkın MİŞE D2_2_aglama_cocuk_2 İstanbul


Sergilemeler (alfabetik sırayla)

  1. Sayısal: Geleneksel Okçuluk ve Okçuluk Faaliyetleri (Renkli veya Siyah-Beyaz) > D3 (20)

Adı Soyadı _ Fotoğraf No:/Adı Şehir

  1. Adil EMEKTAR D3_1_okcu Kocaeli

  2. Ali MERMERTAŞ D3_3_egitim Trabzon

  3. Arda AYTAN D3_3_okcu İstanbul

  4. Bilge ÖZDİNÇ D3_1_geleneksel_okcu İstanbul

  5. Bülent SUBERK D3_2_elleryay Bursa

  6. Cengiz SOYSAL D3_1_ok_yaydan_cikti İstanbul

  7. Çınar YÜKSEL D3_1_ok Ankara

  8. Hakan ÇÖPLÜ D3_1_engelsiz İstanbul

  9. Murat BAKMAZ D3_1_okyay İstanbul

  10. Murat BAKMAZ D3_2_bayrak İstanbul

  11. Mustafa KURTBAŞ D3_1_hedef Kocaeli

  12. Mürsel YAĞCIOĞLU D3_1_okcu İstanbul

  13. Nuray Tekin MİŞE D3_3_obada_okla_oyun İstanbul

  14. Nuri ÇOBAN D3_3_okcu İstanbul

  15. Serkan ÖZAYDIN D3_3_hedef İstanbul

  16. Tayip BAŞAK D3_1_ok_yaydan_cikti İstanbul

  17. Tayip BAŞAK D3_3_el_emegi İstanbul

  18. Tufan KARTAL D3_3_ok_yaydan_cikti İstanbul

  19. Uğur ÇİMEN D3_1_okcu İstanbul

  20. Yusuf YILMAZ D3_1_baba_kiz İstanbul


Sergilemeler (alfabetik sırayla)

  1. Sayısal: Oba Alanı ve Kültürel Etkinlikler (Toylar - Atölye Çalışmaları) > D4 (20)

Adı Soyadı _ Fotoğraf No:/Adı Şehir

  1. Ali MERMERTAŞ D4_1_hasir Trabzon

  2. Emel Oğuz ATASOY D4_renkler İstanbul

  3. Emin ÖZDEMİR D4_1_oyun İstanbul

  4. Emrah ILDIZ D4_1_nesilden_nesile İstanbul

  5. Emre BOSTANOĞLU D4_3_ip_boyama Kocaeli

  6. Fatma DEMİR D4_2_pencere İstanbul

  7. Hakan YAYLA D4_1_oba İstanbul

  8. Hülya ÖZTÜRK D4_3_bey İstanbul

  9. Murat İBRANOĞLU D4_1_oba_alani Kocaeli

  10. Mustafa KOCAKOÇ D4_1_bakis İstanbul

  11. Mürsel YAĞCIOĞLU D4_1_savasci İstanbul

  12. Mürsel YAĞCIOĞLU D4_2_gelin İstanbul

  13. Nuri ÇOBAN D4_1_oba_cadiri İstanbul

  14. Nuri ÇOBAN D4_2_yoresel İstanbul

  15. Nuri ÇOBAN D4_3_kok_boya İstanbul

  16. Osman SİPAHİ D4_2 Amasya

  17. Özlem Gün BİNGÖL D4_yemenici İstanbul

  18. Selnur OKUDAN D4_1_demirci İstanbul

  19. Selnur OKUDAN D4_2_oyun İstanbul

  20. Zehra ÇÖPLÜ D4_3_zeybek İstanbul


Sergilemeler (alfabetik sırayla)

  1. Sayısal: Geleneksel Çocuk Oyunları (Renkli veya Siyah-Beyaz) > D5 (20)

Adı Soyadı _ Fotoğraf No:/Adı Şehir

  1. Adem TÜRKEL D5_2_cocuk_oyunu_2 İstanbul

  2. Adil EMEKTAR D5_1_cuval_yarisi Kocaeli

  3. Ahmet Selçuk BİTİKÇİOĞLU D5_2_baba_kiz İstanbul

  4. Ahmet TARIMCI D5_1_oyun Sakarya

  5. Ahmet Turan KURAL D2_cuval_yarisi Kocaeli

  6. Ali MERMERTAŞ D5_2_oyun Trabzon

  7. Arzu İBRANOĞLU D5_3_masala Kocaeli

  8. Cihan ORHAN D5_1_uc_tas Kocaeli

  9. Çınar YÜKSEL D5_1_oyun Ankara

  10. Emrah ILDIZ D5_1_oyun İstanbul

  11. Gürhan ŞAHİN D5_2_cuval_yarisi İstanbul

  12. Kenan TAŞPINAR D5_1_oyun İstanbul

  13. Mehmet Ali ÇALKAM D5_1_halat_cekme Şanlıurfa

  14. Mustafa KURTBAŞ D5_3_civi Kocaeli

  15. Nuri ÇOBAN D5_1_misket İstanbul

  16. Okan ÖZDEMİR D5_3_etnoyun_1 İstanbul

  17. Onur ÇALIŞKANER D5_3_ip_atlama İstanbul

  18. Özlem Gün BİNGÖL D5_topac İstanbul

  19. Sema MERMERTAŞ D5_2_oyun_2 Trabzon

  20. Tufan BİLİR D5_1_oyun Zonguldak


Sergilemeler (alfabetik sırayla)

  1. Sayısal: Mangala ve Aşık Oyunları (Renkli veya Siyah-Beyaz) > D6 (20)

Adı Soyadı _ Fotoğraf No:/Adı Şehir

  1. Arif MİLETLİ D6_2_beyaz_goz Bursa

  2. Belma ARSLAN D6_1_mangala Muğla

  3. Belma ARSLAN D6_3_ozbek Muğla

  4. Caner BAŞER D6_1_asik_oyunu Aksaray

  5. Caner BAŞER D6_3_asik Aksaray

  6. Emin ÖZDEMİR D6_2_mangala2 İstanbul

  7. Emin ÖZDEMİR D6_3_mangala3 İstanbul

  8. Hülya ÖZTÜRK D6_1_cocuklar İstanbul

  9. Kenan TAŞPINAR D6_2_mangala2 İstanbul

  10. Murat BAKMAZ D6_1_mangala İstanbul

  11. Muzaffer GÖKKAYA D6_1_mangala Balıkesir

  12. Nuri ÇOBAN D6_1_asik_oyunu İstanbul

  13. Nuri ÇOBAN D6_2_mangala İstanbul

  14. Nuri ÇOBAN D6_3_mangala_ve_cocuk İstanbul

  15. Okan ÖZDEMİR D6_3_oyun_oynamak İstanbul

  16. Özlem Gün BİNGÖL D6_mandala İstanbul

  17. Sebahattin ÖZVEREN D6_1_asik1 İstanbul

  18. Taşkın MİŞE D6_1_kiyasiya İstanbul

  19. Tayip BAŞAK D6_2_hedefe_dogru İstanbul

  20. Zehra ÇÖPLÜ D6_3_mangala İstanbul